Claire de Nature Про бренд

Claire de Nature™ – косметичний бренд від українського виробника. Пропонуємо ефективні та інноваційні косметичні засоби для комплексного догляду за шкірою різного типу. Віримо, що після користування косметичними засобами обраної серії, магічна дія та фантастичні результати підкорять українських жінок.

Місія CLAIRE DE NATURE

Підтримуючи ідею захисту навколишнього середовища і розуміючи прагнення жінок до природної краси ми створюємо комплекси натуральних косметичних засобів для догляду за шкірою певного типу. У цьому процесі нас надихає сама Природа, її карнавал яскравих фарб, вишуканих смаків і тонких ароматів.

Claire de Nature™ – торгівельна марка від компанії ТОВ «Ремос» із власними виробничими потужностями, що розташовані у Київській області. Ми здійснюємо контроль на всіх етапах створення кожного косметичного засобу. Проводимо дослідження і тестування у сертифікованих лабораторіях, розробляємо і затверджуємо рецептуру, слідкуємо за якістю сировини та виробництвом продукту.

Незалежні опитування та наш власний досвід у виробництві косметичних засобів підтвердили, що за якісними показниками та ефективністю впливу натуральна косметики Claire de Nature™ здатна конкурувати з видатними світовими брендами.

0